Laen kaarti....

Kuupäev, kellaaeg:
Kuupäev - 11/10/2017
09:30 - 16:45

Toimumispaik:
Tallinna Lauluväljak


EFEKTIIVSUS JA INNOVATSIOON

11.10.2017
Tallinna Lauluväljaku Klaassaal

Järjekorras juba kuues Kaubanduse Aastakongress, mis toimub tihedas koostöös Kaupmeeste Liiduga, toimub 11. oktoobril Tallinna Lauluväljaku klaassaalis. Käesoleval aastal keskendume kahele olulisele ja aktiaalsele teemale: innovatsioon ja efektiivsus.

INNOVATSIOON: Tehnoloogia areng mõjutab tarbijate käitumist, ärimudeleid ja loomulikult ka kaubandust kui valdkonda tervikuna. Kongressil vaatleme lähemalt innovatsioone kolmes valdkonnas: makselahendustes, kättetoimetamises ja kauplusekeskkonnas.

EFEKTIIVSUS: Kuidas hoida või kasvatada kasumlikkust olukorras, kus palgad ja teised olulised sisendid kasvavad ja samas on tarbijad harjunud globaalsete e-poodide pakutavate ülisoodsate hindadega?

Kaupmeeste Liit annab Kongressil välja auhinna Aasta Kaubandustegu 2017, mille eesmärgiks on tunnustada kaubanduse edulugusid ning tutvustada laiemale avalikkusele edukaid kaubandusettevõtjaid.

Aasta Kaubandusteole saab nomineerida eetilise kaubanduse põhimõtetega kooskõlas tegutseva ettevõtte selleaastast tegu, mis on kas toonud kasu klientidele, parendanud midagi ettevõttes, ühiskonnas, tarneahelas, Eesti kaubanduse üldises konkurentsivõimes või arengus. Samuti innovaatilisust või silmapaistvat kontseptsiooni.

Kaupmeeste Liidu liikmetele kehtib erihind 199 + km kuni 2.augustini 2017.
Selleks tuleb registreerimisel kasutada sooduskoodi, mille leiate teile saadetud e-kirjast  või pöördudes Kaupmeeste Liidu poole.
Kui peaks tekkima probleeme, siis võtta ühendust Maarit Eermega: maarit@kaubandus.ee või saata talle osalemissoov.

VAATA PROGRAMMI JA REGISTREERI SIIN: