Juhatus

 

Kaupmeeste Liidu Juhatus on Üldkoosoleku poolt kaheks aastaks ametisse nimetatud vähemalt 5-liikmeline organ, kes korraldab Üldkoosoleku otsuste täitmist ning otsustab küsimusi, mis ei ole põhikirjaga antud Üldkoosoleku pädevusse.

15.veebruari 2017.a. üldkoosoleku otsusega on Kaupmeeste Liidu juhatuse koosseis:

Juhatuse esimees:

Raul Puusepp
Tallinna Kaubamaja Grupp AS
tel. 731 5000
e-post: raul.puusepp@kaubamaja.ee

Liikmed:

Andrija Arro
Rimi Eesti Food AS
tel. 605 9400
e-post: andrija.arro@rimibaltic.com

Ants Vasar
Viru Keskus AS
tel 610 1402
e-post: Ants.Vasar@virukeskus.com

Erkki Laugus
Kaubamaja AS
tel. 667 3200
e-post: erkki.laugus@kaubamaja.ee

Heinar Põldma
Põldma Kaubanduse AS
tel. 672 0067
e-post: heinar.poldma@cooper.ee

Hendrik I. Pass
A&G Kaubanduse AS
tel. 627 7620
e-post: hendrik.pass@ag.ee

Jaanus Vihand
Coop Eesti Keskühistu
tel. 671 0500
e-post: jaanus.vihand@coop.ee

Kai Realo
Circle K Eesti AS (Statoil)
tel. 675 7700
e-post: kai.realo@circlekeurope.com

Kristi Lomp
Selver AS
tel. 667 3380
e-post: kristi.lomp@selver.ee

Tiina Varamäe-Välja
Baltman OÜ
tel. 630 2806
e-post: Tiina.Varamae@baltikagroup.com