Kaubandusklubi

Kaubandusklubi on kinnine üritus Kaupmeeste Liidu liikmetele.
Klubis saab arutada teiste kaupmeestega meie jaoks hetkel olulisi teemasid ning kujundada ühiseid seisukohti laiemalt kui Liidu juhatuse ringis.

—————————————————————————————————————————————————————————

Kaubandusklubi üritused 2018:

29.03.2018 Teema: tööjõupuudus ning teeninduskvaliteet vol 2

Kaubandusklubi teemaks oli taaskord personali ja tööjõupuuduse küsimused ning ideed teeninduskvaliteedi tõstmiseks.

Eelmisel klubiüritusel jäi pärast huvitavate ettekannete lõppu ebapiisavalt aega teemade sisuliseks aruteluks. Seetõttu korraldame klubiõhtu samal teemal, jätkuüritusena.

Meeldetuletuseks: eelmise ürituse võõrustajaks oli Põldma Kaubanduse AS, kus ettevõtte kogemustest säravate töötajate leidmisel ja teenindustaseme tõstmisel rääkisid personalijuht Merilin ja teenindusjuht Margit.

Hubases õhkkonnas jätkati veebruarikuisel kohtumisel tõstatatud arutelusid ja jagati ideid teiste kaupmeestega.

07.02.2018 Teema: tööjõupuudus ning teeninduskvaliteet.

Teemad olid tööjõupuuduse küsimused ning ideed teeninduskvaliteedi tõstmiseks. Arutelu viis läbi Põldma Kaubanduse AS juht  Heinar Põldma. Põldma Kaubanduse kogemustest töötajate leidmisel rääkisid ettevõtte personalijuht Merilin ja teenindustaseme tõstmisest teenindusjuht Margit.

Ettekannetele järgnes vabas vormis arutelu, millele lisas põnevust KalaKala&Pojad poolt pakutav austrite degusteerimine.

Kaubandusklubi üritused on Liidu liikmele tasuta.

——————————————————————————————————————————————————————————

Kaubandusklubi üritused 2017.a:

22.09.2017.

Teema: Tooteinfo kogumine tarnijatelt läbi andmepanga

Täpse, standardiseeritud ja majandustarkvarasse kergelt imporditava tooteinfo saamine tootjatelt on kaupmehe jaoks võimalus säästa aega ning vähendada vigu.  Kasutegur on ka tootjale, kes ei pea erineval kujul Excel’eid saatma igasse jaeketti eraldi.

30.03.2017.

Teemaks oli ärieetika.

Circle K Eesti AS-i peajurist, vandeadvokaat Nele Laidvee tegi lühikese praktilise ülevaate selle kohta, kuidas riskikohti ära tunda ning milliseid meetmeid ettevõte saab kohe kasutusele võtta riskide maandamiseks.