Laen kaarti....

Kuupäev, kellaaeg:
Kuupäev - 09/10/2018
09:00 - 16:45

Toimumispaik:
Swissotel Tallinna konverentsikeskus


Järjekorras juba seitsmes Kaubanduse Aastakongress, mis toimub tihedas koostöös Äripäevaga, toimub 09. oktoobril Swissotel Tallinna konverentsikeskuses. Käesoleval aastal keskendume kolmele olulisele sambale: kaupmees – teenindaja – tarbija.

Esimeses osas räägitakse kaubandusärist ja globaalsetest trendidest. Juttu tuleb kaubandussõdadest, Lidli tulekust ning GDPRi järellainetusest.

Teises osas keskendutakse töötajatele ehk teenindajatele. Arutletakse selle üle, millised lahendused on tööjõuprobleemidele ning kuidas töötajad õnnelikuks teha, sest õnnelik töötaja on hea töötaja.

Päeva viimane sessioon keskendub tarbijatele, sest need on need, kes toovad kaupmeestele raha sisse. Kuidas andmed enda kasuks tööle panna ning kuidas pakkuda tarbijatele meelelahutust ja kuidas panna ta rohkem ostma ja tarbima.

Kaupmeeste Liit annab Kongressil välja auhinna Aasta Kaubandustegu 2018, mille eesmärgiks on tunnustada kaubanduse edulugusid ning tutvustada laiemale avalikkusele edukaid kaubandusettevõtjaid.

Vaata lähemalt ürituse kohta SIIT: