Kaart pole saadaval

Kuupäev, kellaaeg:
Kuupäev - 13/03/2019
14:00 - 16:00


13.03.2019 Teema: “Tarkvaralahendus kaubanduspinna kulude optimeerimiseks“.

Tähelepanu arendusjuhid, haldusjuhid, tegevjuhid! Selle aasta esimene kaubandusklubi on just teile suunatud. Arutame kaubanduspinna kulude optimeerimist. Teemat tuleb avama tarkvaraettevõtte ruut8 OÜ juhatuse esimees Siim Täkker.

Eesti tarkvaraettevõte ruut8 OÜ on arendanud välja kiirelt integreeritava tarkvaralahenduse ärihoonetele, millega saab ühe klikiga paika panna hoone optimaalse sisekliima ja seejuures saavutada energiakulude kokkuhoid kuni 40%. Lahendus on unikaalne terves maailmas.
Esimese kaubanduskeskusena Eestis võttis uue tarkvara kasutusele Viru Keskus, kus see on tänaseks töötanud veidi rohkem kui aasta. Lisaks Viru Keskusele kasutavad R8tech tarkvara (Eestis) Swedbank, Sokos Hotel Viru jt. Saavutatud keskmine aastane kokkuhoid R8tech tarkvara abil on seni olnud vähemalt 11,5%, lisaks kvalitatiivsed näitajad (töötajate/rentnike kaebuste vähenemine, kütte-, ventilatsiooni- ja jahutussüsteemi (KVJ) operaatorite töö lihtsustumine, vigaste KVJ-komponentide tuvastus jms).

Pärast Siim Täkkeri ettekannet toimub vabas vormis arutelu. Räägime ka teistel päevakajalistel teemadel. Üritusel pakume kohvi ja suupisteid.

Üritus on ainult Kaupmeeste Liidu liikmetele ning tasuta!

Registreeri hiljemalt 1.märtsil SIIN: 

Ürituse toimumise asukoha valime vastavalt registreerunute arvule ja teatame hiljem osalejatele.