06.02.2019 valiti Eesti Tööandjate Keskliidu üldkoosolekul uus 30-liikmeline volikogu. Selle esimeheks sai Circle K peadirektor ja Kaupmeeste Liidu juhatuse kauaaegne liige Kai Realo.

6. veebruaril kogunes Tööandjate kõrgeim organ – üldkoosolek, mille pädevusse kuulub volikogu valimine. Üldkoosolek valis Tööandjate liikmete poolt ja nende esindajate hulgast 30-liikmelise volikogu tähtajaga kolmeks aastaks. Uus volikogu valis volikogu esimehe kohale (Tööandjate presidendiks), mida tänaseni täitis ehitusettevõtja Tiit Kuuli, Circle K peadirektori Kai RealoKai Realo on aastatepikkuse kogemusega juht. Olles töötanud juhina erinevates müügiorganisatsioonides, omistati talle 2018.a. Aasta juhi tiitel. Viimased seitse aastat on Kai Realo peadirektorina eest vedanud Circle K Eesti meeskonda, enne seda töötas ta samas organisatsioonis Statoili kontseptsioonijuhina. Varasemate töökohtade hulka kuuluvad IBM, Elisa Eesti ja mobiiltelefonide jaemüügikett Mäkitorppa.

„Olen tänulik eestseisusele ja volikogule, kes mulle selle võimaluse on pakkunud. Tööandjatel on hulk väljakutseid, millega meil tuleb silmitsi seista ja lahendusi otsida.  Näiteks on tööjõupuudus ja maksuteemad need, millega ma puutun kokku juhina iga päev ja need on kindlasti teemad, millele otsin lahendusi ka Tööandjate volikogu juhina,“ ütles valimise järel värske Tööandjate volikogu esimees Kai Realo.

Volikogu uue täiskoosseisuga on võimalik tutvuda siin.

7. veebruaril toimus Marjamäe Lossi stuudios Tööandjate aastakonverents Tuulelohe lend 2019 alapealkirjaga „Keda me valime?“, kus uus volikogu esimees pidas oma esimese kõne.

Konverentsi kandis otse üle ERR ja seda saab järelvaadata siit.

Artiklit saab lugeda Tööandjate Keskliidu kodulehel:

Jaga uudist: