Olukorrast kaubandusriigis 2020

Järjekorras juba kaheksas Kaubanduse Aastakongress, mis toimub tihedas koostöös Äripäevaga, toimub 02. oktoobril Tallinnas Telliskivi Loomelinnakus Vabalaval.

Kaubanduse aasta tippsündmus keskendub olukorrale kaubandusriigis ning inspireerib kaupmehi mitmete heade mõtetega.Kongressil räägime kaubanduse trendidest, toiduainete käibemaksust ning tööjõu teemast. Inspireerime kaupmehi ning toome lavale edukad case-studyd ja laseme teiste sektorite ettevõtete juhtidel kaubandusele pilgu peale visata ning kuuleme, kuidas nad seda näevad ning mis nõu nad annavad.

Kaupmeeste Liit annab Kongressil välja auhinna Aasta Kaubandustegu 2019, mille eesmärgiks on tunnustada kaubanduse edulugusid ning tutvustada laiemale avalikkusele edukaid kaubandusettevõtjaid.

Kaubanduse Aastakongressi soodushind kuni 7. augustini on 229€ (km-ga 274,8 eurot). Kongressi täishind on 349 eurot (km-ga 418,8 eurot).

Kaupmeeste Liidu liikme soodushind kuni 7. augustini on 159,90 eurot (km-ga 191,88), kui ühest ettevõttest osaleb rohkem, kui kaks inimest. Ühele inimesele kehtib soodushind 199 eurot (km-ga 238,80), täishind on 319 eurot (km-ga 382,80).
Sooduskoodi saavad Liidu liikmed liidust.

Kaubanduse aastakongressi programmi ja esinejatega saab lähemalt tutvuda SIIN:

Jaga uudist: