Kaupmeste Liit osales sel aastal Ettevõtlusnädalal nii ettevõtjatele kui noortele mõeldud programmis. Ettevõtjatele korraldasime seminari ning noortele kaubandusvaldkonna ja selle töövõimaluste tutvustuse 2-päevasel messil.

3.oktoobril korraldasime Viru Konverentsikeskuses seminari: “Kuidas müüa kaubandust? Turuliidrite lood oma klientide ja inimeste sidumisest”, kus esinesid Kaubamaja AS Teenindus- ja personalidirektor Piret Suitsu ja Coop Eesti kommunikatsioonijuht Martin Miido.

Piret Suitsu teemaks oli: „Kuidas jõudis Kaubamaja Eesti 20 ihaldusväärseima tööandja hulka?“ Ettekande eesmärgiks on jagada Kaubamaja kogemusi, seda kuidas luuakse ettevõttes sisekultuuri ja millised on suurimad väljakutsed töös inimestega. Aasta alguses valiti Kaubamaja Eesti 20 ihaldusväärseima tööandja hulka, mis on jaekaubanduses märkimisväärne saavutus.

Martin Miido teemaks oli: „Ühistulise kaubanduse uus tulemine.“ Miido rääkis sellest, et ühistulise organisatsiooni lõppeesmärk on kogukonna huvide eest seismine läbi kaubanduse. Ühistud suunavad teenitud kasumi tagasi kaubandusvõrgu arengusse ja tagavad kaupluste jätkusuutliku tegutsemise.

Vaata lähemalt Kaupmeeste Liidu tegevjuhi Nele Peili kokkuvõtet seminarist kaubandus.ee lehel: Kuidas müüa kaubandust?

4.-5. oktoobril panime Tallinna ettevõtluspäeva eriprojekti “Noorte Inspiratsioonilabor” raames kokku kaubanduse ala, kus meie liikmete spetsialistid tutvustasid noortele mitmekesiseid karjäärivõimalusi kaubanduses.

Kahe päeva jooksul rääkisid oma tööst ja tutvustasid kaubandusvaldkonda Kaubamaja, Circle K, Selveri, COOPi, Rimi, Prisma, Põldma Kaubanduse ja ABC Supermarketsi spetsialistid. Infot jagati ka töövõimaluste kohta.

Väga populaarseks osutusid Kaupmeeste Liidu korraldatud nutiviktoriinid, kus inspiratsioonilabori külastajad said oma kaubandusvaldkonna alaseid teadmisi proovile panna. Auhinnad olid välja pannud Prisma, ABC Supermarkets, Rimi, Circle K, Kaubamaja ja COOP.

Kogu kaubanduse ala tegevust koordineeris Kaupmeeste Liit.

Täname meie liikmeid, kes ürituse õnnestumisele kaasa aitasid:

Nixor EE, ABC Supermarkets AS, Selver AS, Rimi Eesti Food AS, Põldma Kaubanduse AS; Prisma Peremarketid AS, Coop Eesti Keskühistu ja Circkle K Eesti AS.

Jaga uudist: