Juhatus

 

Kaupmeeste Liidu Juhatus on Üldkoosoleku poolt kaheks aastaks ametisse nimetatud vähemalt 5-liikmeline organ, kes korraldab Üldkoosoleku otsuste täitmist ning otsustab küsimusi, mis ei ole põhikirjaga antud Üldkoosoleku pädevusse.

14. novembri 2019.a. üldkoosoleku otsusega on Kaupmeeste Liidu juhatuse koosseis:

Juhatuse esimees:

valitakse 12.12.2019 juhatuse koosolekul

Liikmed:

Alo Ivask
Coop Eesti Keskühistu
tel. 671 0500
e-post: alo.ivask@coop.ee

Andrija Arro
Rimi Eesti Food AS
tel. 605 9400
e-post: andrija.arro@rimibaltic.com

Bruno Lauri
OptiPRO OÜ
tel. 782 1886
e-post: bruno@prooptika.ee

Erkki Laugus
Kaubamaja AS
tel. 667 3200
e-post: erkki.laugus@kaubamaja.ee

Gertti Kogermann
Viru Keskus AS
tel 610 1402
e-post: Gertti.Kogermann@virukeskus.com

Heinar Põldma
Põldma Kaubanduse AS
tel. 672 0067
e-post: heinar.poldma@cooper.ee

Jaan Marjundi
Coop Harju Tarbijate Ühistu
tel. 669 9801
e-post: jaan.marjundi@harjuty.ee

Kai Realo
Circle K Eesti AS
tel. 675 7700
e-post: kai.realo@circlekeurope.com

Kristi Lomp
Selver AS
tel. 667 3380
e-post: kristi.lomp@selver.ee

Mart Liibert
Jungent Estonia OÜ
tel. 666 3800
e-post: mart@jungent.ee

Raul Puusepp
Tallinna Kaubamaja Grupp AS
tel. 731 5000
e-post: raul.puusepp@kaubamaja.ee

Tõnis Tomingas
Prisma Peremarket AS
tel. 6809 600
e-post: tonis.tomingas@sok.fi