Kriisiaeg toob esile inimesed, kelleta igapäevane elu ei toimi. Ajal, mil suur osa inimesi on turvaliselt peitunud oma kodudesse ning teevad kaugtööd, on teine sama suur osa inimesi eesliinil ning tegutsevad selle nimel, et igapäevaelu jätkuks võimalikult tavapärasel moel.

Tervishoiu, hariduse ja paljude teiste eluks oluliste valdkondade kõrval on iga inimese jaoks äärmiselt oluline toidu- ja esmatarbekaupade kättesaadavus. Suur lugupidamine ja tänu kõikidele kaubandustöötajatele, kes tulevad vapralt tööle, et tagada kõigile eluks vajalik.

Aitäh, tänu Sulle läheb elu edasi!

Play Video

Kaupmeeste Liit tänab kõiki tänu kellele elu püsib ja toimib. Tule ja täna Sinagi! Klõpsa allolevale ametile ning kirjuta neile ka ilus tänusõnum.

0

Tänu sulle!

Müüja!

0

Tänu sulle!

Teenindaja!

0

Tänu sulle!

Kuller!

0

Tänu sulle!

Hooldusõde!

0

Tänu sulle!

Õpetaja!

  "Aitäh Kaunase MR teenindajatele. Teete tänuväärset tööd ja olete abivalmid!"

  Teenindajatele

  "Ma tahan tänada, et oled panustanud oma tööd teeninduses 💛🙏"

  Müüjatele

  "Suur tänu Selveri logistikajuhile Hannes F., kes ei pea paljuks ise rooli hüpata ja aidata kiirel ajal pakid kohale viia. Aitäh Sulle, et oled lahke ja abivalmis!"

  Kulleritele

  "Tänan Kaubamaja Toidumaailma töökat meeskonda!"

  Müüjatele

  "Imelised inimesed need e-selveri öökomplekteerijad! Aitäh, aitäh, aitäh!!"

  Teenindajatele

  "Isegi kui meil kõigil on hetkel raske, siis teie aitate teisi, et neil oleks kergem ning võtate pool vaevast endale.. Aitäh et olete. Suur kummardus, kniks ja karaaps"

  Hooldusõdedele

  "Tänan Malle R. Merimetsa Nakkuskeskuse haiglast, kes teeb kõik päevad südamega tööd ja ei pelga kurja viirust. Oled meile kõigile eeskujuks oma pühendumisega."

  Hooldusõdedele

  "Aitäh, et vastu pead!!Sa oled imetlusväärne"

  Õpetajatele

  "Aitäh, Õpetaja Ljudmilla!"

  Õpetajatele

  "Tànu Sulle jôuab kôik tellitu kiirelt ja turvaliselt kohale."

  Kulleritele