Üritused

  1. Avaleht
  2. Üritused

Märts

Kreeka Toidumess FoodExpo

Tasuta lend ja majutus Kreekas toimuvale Toidumessile

Kreeka kutsub toidukaupmehi osalema 18-20 märtsil 2023 Ateenas toimuvale Food Expole. Food Expo on Kagu-Euroopa suurim joogi-ja toidumess, kus üle 1300 Kreeka ja Vahemere toidutootja tutvustavad enam kui 50 000 kõrge ekspordipotentsiaaliga toodet. Food Expo raames korraldatakse jae- ja hulgikaupmeestele ostujuhtide programm – Hosted Buyer Program- milles osalevad kaupmehed saavad expole tasuta lennu, majutuse, transpordi, osaluspääsme ja programmi. Vastutasuks oodatakse edasimüüjatelt kohtumist messil osalevate tootjatega.

Ostujuhtide programmi raames pakutakse registreerunud kaupmeestele:

  • Osalist või täielikku lennupiletite kompensatsiooni Ateenasse turistiklassis (kuni 250€ ulatuses)
  • Tasuta majutust kuni 3 ööks Ateena kesklinna 4-5 tärni hotellis
  • Tasuta pääsmeid messile ja selle raames toimuvatele üritustele
  • Pääsu ostujuhtide lounge alale, kus pakutakse tasuta toitlustust, wifit ja tööruume
  • Tasuta transporti hotelli ja messi vahel shuttle bussiga

Videojäädvustus 2022 messist on vaadatav siin: https://www.youtube.com/watch?v=AstePSlJdvs

Registreerumiseks hosted buyers/ostujuhtide programmi leiate lingi siit: https://foodexpo.gr/en/hosted-buyer-application-form/

Aprill

Kaupmeeste Liidu üldkoosolek

24.04.2023 kell 10.00-12.00
Tallinn

Kaupmeeste Liidu juhatus kutsub kokku üldkoosoleku Liidu 2022.a majandusaasta aruande vastuvõtmiseks ja 2023.a tegevusplaanide kinnitamiseks.

Mai

Shoptalk Euroopa jaemüügimess

9-11.05.2023 Barcelonas
Shoptalk kutsub 9.-11. mail Barcelonasse Euroopa suurimale jaemüügimessile. Kaupmeeste Liidu liikmetele pakutakse 10% soodustustust piletihinnast.
Shoptalk’il osaleb üle 3500 jaemüüja ja brändide esindaja kaubanduse ökosüsteemist. Osalejad saavad kolme päeva jooksul võrgustuda ja teadmisi täiendada jaemüügi digitaalse tuleviku teemadel. Kava on pikitud ürituste ja meelelahutusega, lisaks millele astuvad lavale sisuloojatena 175+ kaubandusvaldkonna ikooni ja teerajajat.

Eesti Kaupmeeste Liidu liikmete registreerumislink soodushinnaga pääsme soetamiseks on siin: https://hubs.la/Q01z1lR30

Eesti Kaupmeeste Liit tähistas 25ndat juubelit

Eesti Kaupmeeste Liit tähistas 23. septembril 2022 oma 25. tegutsemisaastat visiooniseminari ja piduliku õhtusöögiga. Üritusega tänasime oma liikmeid ja koostööpartnereid pikaajalise eduka koostöö eest.

Avasõnad tervituseks lausus Liidu juhatuse esimees Raul Puusepp. Konverentsi külalised kuulasid huvitavaid ettekandeid ajaloolase ja Riigikogu liikme Jaak Juske, Taltech andmekaevanduse kaasprofessori Innar Liivi ja Taltech makroökonoomika professori Karsten Staehr’i ning inspiratsiooniesineja Birgit Linnamäe poolt.

Loe edasi →