Üritused

  1. Avaleht
  2. Üritused

November

Kaupmeeste Liidu üldkoosolek

16.11.2023 
Kaupmeeste Liidu juhatus kutsus kokku Liidu Üldkoosoleku. Päevakorras uue juhatuse valimine perioodiks 2023-2025.

Asukoht: Ülemiste City, Zappi konverentsikeskus.
Osalemine on võimalik virtuaalselt MS Teams keskkonnas. Hääletada said ainult kohalolijad.

November

Kaubandusklubi mentorite koolituse teemal

15.11.2023 Tallinn

Kaupmeeste Liit pilootis 2023. aastal uut mentorite koolitusprogrammi. Piloodis osalesid Rimi, COOP Harju, Pro Optika, Maxima, Jyski ja R-Kioski töötajad. Kaubandusklubis jagasid pilootkoolitust välja töötada aidanud ettevõtete personaliinimesed oma kogemusi ja mõtteid edaspidiseks.

Maxima Eesti talendijuht Heldi Sakkarias tegi sissejuhatava ettekande Maxima kogemusest ja koolitusel osalenute tagasisidest. Seejärel arutati kohaletulnutega ettevõtete mentorlusprogrammide õppetunde ja jagati soovitusi.

Oktoober

Kaubanduse aastakongress 2023

04.10.2023 

Kaubanduse Aastakongress 2023 toimus 04.oktoobril 2023 Kruiisiterminalis. Kaubanduse Aastakongress on iga-aastane kaubanduse valdkonna tippsündmus, kus kohtuvad valdkonna otsustajad. Kongressil selgusid jaekaubanduse edukaimad ning laval anti üle ka Kaubanduse Aastategu 2023 auhind, mille pälvis Viru Keskus AS.
Kongressi programm on kokku pandud koostöös Kaupmeeste Liiduga.

Kaubanduse Aastakongress 2023 võttis vaatluse alla Eesti kaubanduse osa ülemaailmses kaubandussüsteemis. Kuidas mõjutab maailm meid ja milline on meie kaupmeeste mõju maailmas.

Eesti Kaupmeeste Liit tähistas 25ndat juubelit

Eesti Kaupmeeste Liit tähistas 23. septembril 2022 oma 25. tegutsemisaastat visiooniseminari ja piduliku õhtusöögiga. Üritusega tänasime oma liikmeid ja koostööpartnereid pikaajalise eduka koostöö eest.

Avasõnad tervituseks lausus Liidu juhatuse esimees Raul Puusepp. Konverentsi külalised kuulasid huvitavaid ettekandeid ajaloolase ja Riigikogu liikme Jaak Juske, Taltech andmekaevanduse kaasprofessori Innar Liivi ja Taltech makroökonoomika professori Karsten Staehr’i ning inspiratsiooniesineja Birgit Linnamäe poolt.

Loe edasi →