Üritused

  1. Avaleht
  2. Üritused

Oktoober

Kaubanduse aastakongress 2023

04.10.2023 

Kaubanduse Aastakongress 2023 toimub 04.oktoobril 2023 Kruiisiterminalis. Kaubanduse Aastakongress on iga-aastane kaubanduse valdkonna tippsündmus, kus kohtuvad valdkonna otsustajad. Kongressil selguvad jaekaubanduse edukaimad ning laval antakse üle ka Kaubanduse Aastategu 2023 auhind.
Kongressi programm on kokku pandud koostöös Kaupmeeste Liiduga.

Kaubanduse Aastakongress 2023 võtab vaatluse alla Eesti kaubanduse osa ülemaailmses kaubandussüsteemis. Kuidas mõjutab maailm meid ja milline on meie kaupmeeste mõju maailmas.

Kongressi programm, Registreerimine ja info:

Juuni

Mentorite koolitus “Kuidas juhendada ja toetada täiskasvanud inimest”

06.06.2023 
Kaupmeeste Liit korraldab juunis koostöös Kuressaare Ametikooli ja Aeternumi koolitajatega ettevõtete praktikajuhendajate koolituse ja mentorite jätkukoolituse teemal “Kuidas juhendada ja toetada täiskasvanud inimest”.
Koolitusel osalevad Liidu liikmesettevõtete personalitöötajad.

Mai

Kaubandusklubi “Toetav töökeskkond kaupluses – kuidas kaitsta ja tunnustada teenindajaid”

26.05.2023 
Aasta esimese klubi teemaks oli koostööprojekt, mille pikaajalisem eesmärk on vähendada tööjõuvoolavust ning suurendada meie töötajate rahulolu töökeskkonnaga.

Eesti Kaupmeeste Liit tähistas 25ndat juubelit

Eesti Kaupmeeste Liit tähistas 23. septembril 2022 oma 25. tegutsemisaastat visiooniseminari ja piduliku õhtusöögiga. Üritusega tänasime oma liikmeid ja koostööpartnereid pikaajalise eduka koostöö eest.

Avasõnad tervituseks lausus Liidu juhatuse esimees Raul Puusepp. Konverentsi külalised kuulasid huvitavaid ettekandeid ajaloolase ja Riigikogu liikme Jaak Juske, Taltech andmekaevanduse kaasprofessori Innar Liivi ja Taltech makroökonoomika professori Karsten Staehr’i ning inspiratsiooniesineja Birgit Linnamäe poolt.

Loe edasi →