Üritused

  1. Avaleht
  2. Üritused

Veebruar

Mentorite koolitused

veebruar-september 2024 Tallinn

Kaupmeeste Liit ja Aeternum OÜ korraldasid 2023.a mentorite koolitusi kaubandusettevõtete töötajatele koolitaja Kati Tikenbergi juhtimisel. Pärast piloodi edukat lõppu avasime 2024.a alguses uued grupid kõigile liikmesettevõtetele lootes, et uued oskused looksid väärtust ka nende organisatsioonis. Jätkame koos Aeternumiga programmi, mille oleme juba ühiselt käima saanud ja mille eesmärk on:

  • õpetada andma emotsionaalset tuge uuele töötajale,
  • toetada keerukates olukordades,
  • õpetada andma ja vastu võtma tagasisidet
  • hoida juhendajana iseenda säilenõtkust
  • toetada uue töötaja vaimset tervist.

Märts

Kaupmeeste Liidu üldkoosolek

27. märts 2024 Tallinn

Kaupmeeste Liidu üldkoosolek toimub Tallink Spa&Conference Hotel’is. Päevakorras majandusaasta aruande ja 2024.a eelarve kinnitamine.

Eesti Kaupmeeste Liit tähistas 25ndat juubelit

Eesti Kaupmeeste Liit tähistas 23. septembril 2022 oma 25. tegutsemisaastat visiooniseminari ja piduliku õhtusöögiga. Üritusega tänasime oma liikmeid ja koostööpartnereid pikaajalise eduka koostöö eest.

Avasõnad tervituseks lausus Liidu juhatuse esimees Raul Puusepp. Konverentsi külalised kuulasid huvitavaid ettekandeid ajaloolase ja Riigikogu liikme Jaak Juske, Taltech andmekaevanduse kaasprofessori Innar Liivi ja Taltech makroökonoomika professori Karsten Staehr’i ning inspiratsiooniesineja Birgit Linnamäe poolt.

Loe edasi →