Kaubanduse Aastakongress

Kaubanduse Aastakongress

Kaubanduse Aastakongress toimub Äripäeva ja Eesti Kaupmeeste Liidu tihedas koostöös.

Üritusel kuulutatakse välja konkursi Aasta Kaubandustegu võitja.
Konkursi Aasta Kaubandustegu eesmärgiks on leida kaubanduse edulugusid, millest oleks kolleegidel õppida ning tutvustada ja tunnustada edukaid kaubandusettevõtjaid.

 • Kaubanduse Aastakongress 2021
  Toimus 6.10.2021 Vene Kultuurikeskuses. Selleaastane kongress keskendus muutustele kaubanduses ja nendega toimetulekule, teemaks oli “Me armastame muutusi”.
  Aasta Kaubandustegu 2021 on muutuvtunnilepingute pilootprojekt kaubanduses
  Aasta Kaubandusteo kuulutas Kaupmeeste Liit välja juba kaheksandat aastat. Tunnustuse eesmärk on märgata kaubanduse edulugusid ning tutvustada laiemale avalikkusele edukaid kaubandusettevõtjaid.
  Sündmuse pildigalerii:
 • Kaubanduse Aastakongress 2020
  Toimus 07.10.2020 Vene Kultuurikeskuses.
  Üheksanda Kaubanduse Aastakongressi 2020 teemaks oli: Uus normaalsus.
  Aasta Kaubandustegu 2020 on Maxima Eesti OÜ mobiilirakendus-ostupult kõikides Maxima kauplustes.
  Aasta Kaubandustegu 2020:
  Sündmuse pidigalerii:
 • Kaubanduse Aastakongress 2019
  Toimus 2.oktoobril 2019 Telliskivi loomelinnaku Vabalaval. Järjekorras juba kaheksanda Kaubanduse Aastakongressi teemaks oli: Olukorrast kaubandusriigis 2020.
  Aasta Kaubandustegu 2019 on Optipro OÜ innovaatiline Zeiss Vision Centre kontseptsioonikauplus.Sündmuse galerii:
 • Kaubanduse Aastakongress 2018
  Toimus 9.oktoobril 2018 Swissotel Tallinna konverentsikeskuses. Järjekorras seitsmenda kongressi teema oli: Kaupmees – teenindaja – tarbija: üheskoos helgesse tulevikku.
  Aasta Kaubandustegu 2018 on COOP Eesti sularahateenus kõikides COOP kauplustes. Innovaatiline tegu on toonud kasu klientidele ja positiivse muutuse ühiskonnas.Vaata sündmuse galeriid:

 • Kaubanduse Aastakongress 2017
  Toimus 11.oktoobril 2017 Tallinna Lauluväljaku klaassaalis. Kongressil keskenduti kahele põhiteemale: innovatsioon ja efektiivsus.
  Aasta Kaubandustegu 2017 on Balti Jaama Turg /Astri Grupp, Täiesti uus ja ainulaadne turukontseptsioon Eesti kaubandusmaastikul.
  Vaata täpsemalt:
  Vaata sündmuse galeriid:
 • Kaubanduse Aastakongress 2016
  Järjekorras juba viies Kaubanduse Aastakongress toimus 12. oktoobril Ülemiste SpaceX sündmustekeskuses Ülemiste City territooriumil (Keevise 6), Seekordne kongress oli pühendatud kaubanduse tulevikule.
  Aasta Kaubandustegu 2016 on Rahva Raamatu Viru Keskuse kauplusekontseptsioon.Lisaks valiti Viru Keskuse kauplus 2016. a Londoni raamatumessil nelja parima raamatupoe hulka maailmas.
  Vaata täpsemalt:
 • Kaubanduse Aastakongress 2015
  Tunnustagem kaupmehi. 14.10.2015 Radisson Blu Hotel Olümpia, Liivalaia 33, Tallinn.
  Aasta Kaubandustegu 2015 on Apotheka Apteegid uus kontseptsioon, kus enam tähelepanu on tervislikel eluviisidel – liikumisel, toitumisel, spordil, nahahooldusel ja ilul.
  Vaata sündmuse galeriid:
 • Kaubanduse Aastakongress 2014
  Tunnustagem kaupmehi. 08.10.2014 Original Sokos Hotel Viru konverentsikeskus, Tallinn.
  Aasta Kaubandustegu 2014 on Statoil Fuel & Retail on aasta jooksul meedias esile tõstnud klienditeenindaja töö tähtsust kaubanduses ja aidanud kaasa positiivse kuvandi järjekindlale loomisele, kaubandussektori maine kujundamisele.
  Vaata sündmuse fotogaleriid: