Kaubanduse Aastakongress

Kaubanduse Aastakongress

Kaubanduse Aastakongress toimub Äripäeva ja Eesti Kaupmeeste Liidu tihedas koostöös.

Üritusel kuulutatakse välja konkursi Aasta Kaubandustegu võitja.
Konkursi Aasta Kaubandustegu eesmärgiks on leida kaubanduse edulugusid, millest oleks kolleegidel õppida ning tutvustada ja tunnustada edukaid kaubandusettevõtjaid.

 • Kaubanduse Aastakongress 2019
  Toimus 2.oktoobril 2019 Telliskivi loomelinnaku Vabalaval.
  Järjekorras juba kaheksas Kaubanduse Aastakongress toimus seekord teemal: Olukorrast kaubandusriigis 2020.
  Kaubanduse aasta tippsündmus keskendus olukorrale kaubandusriigis ning inspireeris kaupmehi mitmete heade mõtetega.
  Kongressil räägiti kaubanduse trendidest, toiduainete käibemaksust ning tööjõu teemast. Lavale toodi edukad case-studyd ja teiste sektorite ettevõtete juhid andsid oma nägemuse kaubandusest  ning andsid omalt poolt nõu.
  Aasta Kaubandustegu 2019 tiitli sai Optipro OÜ, kellele tõi võidu maailmatasemel innovaatilise Zeiss Vision Centre kontseptsioonikaupluse avamine.
  AASTA KAUBANDUSTEGU 2019:
  Sündmuse galerii:
 • Kaubanduse Aastakongress 2018
  Toimus 9.oktoobril 2018 Swissotel Tallinna konverentsikeskuses.
  Järjekorras juba seitsmenda kongressi teema oli: Kaupmees – teenindaja – tarbija: üheskoos helgesse tulevikku.
  Esimeses osas räägiti kaubandusärist ja globaalsetest trendidest. Juttu tuli kaubandussõdadest, Lidli tulekust ning GDPRi järellainetusest.
  Teises osas keskenduti töötajatele ehk teenindajatele. Arutleti selle üle, millised lahendused on tööjõuprobleemidele ning kuidas töötajad õnnelikuks teha, sest õnnelik töötaja on hea töötaja.
  Päeva viimane sessioon keskendus tarbijatele, sest need on need, kes toovad kaupmeestele raha sisse. Kuidas andmed enda kasuks tööle panna ning kuidas pakkuda tarbijatele meelelahutust ja kuidas panna ta rohkem ostma ja tarbima.
  Aasta Kaubandustegu 2018 on COOP Eesti sularahateenus kõikides COOP kauplustes. Innovaatiline tegu on toonud kasu klientidele ja positiivse muutuse ühiskonnas.
  AASTA KAUBANDUSTEGU 2018
  Vaata sündmuse galeriid:

 • Kaubanduse Aastakongress 2017
  Toimus 11.oktoobril 2017 Tallinna Lauluväljaku klaassaalis.
  Kongressil keskenduti kahele põhiteemale:
  Esimene neist on innovatsioon. Tehnoloogia areng mõjutab tarbijate käitumist, ärimudeleid ja loomulikult ka kaubandust kui valdkonda tervikuna. Kongressil vaatleme lähemalt innovatsioone kolmes valdkonnas: makselahendustes, kättetoimetamises ja kauplusekeskkonnas.
  Teine oluline teema on efektiivsus. Kuidas hoida või kasvatada kasumlikkust olukorras, kus palgad ja teised olulised sisendid kasvavad ja samas on tarbijad harjunud globaalsete e-poodide pakutavate ülisoodsate hindadega?
  Aasta Kaubandustegu 2017 on Balti Jaama Turg /Astri Grupp, Täiesti uus ja ainulaadne turukontseptsioon Eesti kaubandusmaastikul.
  Vaata täpsemalt:
  Vaata sündmuse galeriid:
 • Kaubanduse Aastakongress 2016
  Järjekorras juba viies Kaubanduse Aastakongress toimus 12. oktoobril Ülemiste SpaceX sündmustekeskuses Ülemiste City territooriumil (Keevise 6), Seekordne kongress oli pühendatud kaubanduse tulevikule.
  Aasta Kaubandustegu 2016 on Rahva Raamatu Viru Keskuse kauplusekontseptsioon.Lisaks valiti Viru Keskuse kauplus 2016. a Londoni raamatumessil nelja parima raamatupoe hulka maailmas.
  Vaata täpsemalt:
 • Kaubanduse Aastakongress 2015
  Tunnustagem kaupmehi. 14.10.2015 Radisson Blu Hotel Olümpia, Liivalaia 33, Tallinn.
  Aasta Kaubandustegu 2015 on Apotheka Apteegid uus kontseptsioon, kus enam tähelepanu on tervislikel eluviisidel – liikumisel, toitumisel, spordil, nahahooldusel ja ilul.
  Vaata sündmuse galeriid:
 • Kaubanduse Aastakongress 2014
  Tunnustagem kaupmehi. 08.10.2014 Original Sokos Hotel Viru konverentsikeskus, Tallinn.
  Aasta Kaubandustegu 2014 on Statoil Fuel & Retail on aasta jooksul meedias esile tõstnud klienditeenindaja töö tähtsust kaubanduses ja aidanud kaasa positiivse kuvandi järjekindlale loomisele, kaubandussektori maine kujundamisele.
  Vaata sündmuse fotogaleriid: