Tagasi Kooli

Kaupmeeste Liidu liikmed andsid 2016.a märtsikuu jooksul algatuse “Tagasi kooli” raames 50 külalistundi koolides üle Eesti.

Külalistundide eesmärgiks oli tutvustada 8-9. klasside õpilastele kaubanduse valdkonda ning aidata läbi praktiliste näidete tuua õppimist lähemale elule väljaspool kooli.

Alates 7. märtsist külastasid kaupmehed mitmeid koole üle Eesti. „Eesmärk on anda õpilastele teadmisi kaubanduse rollist meie igapäevaelus ja laiemalt ka majanduses,“ selgitas Kaupmeeste Liidu nõunik Marika Merilai. Külalistundide raames tuuakse õpilastele praktilisi näiteid tööst ja karjäärivõimasustest kaubanduse valdkonnas ning räägitakse koostööst klientidega. “Soovime muuhulgas näidata, et töötamine kaubanduses annab head praktilised ja sotsiaalsed oskused. Lisaks arutame õpilastega ka innovaatiliste lahenduste ja robotite rolli üle tänapäeva kauplustes ning kaubanduse arengust tulevikus,“ ütles Merilai.

Kaupmeeste Liidu egiidi all osalesid projekti „Tagasi  kooli“ algatuses kaubandustöötajad mitmetest kaubandusettevõttest – Coop Eesti KÜ, Stockmann AS, Tallinna Kaubamaja AS, Selver AS, Rimi Eesti Food AS, Circle K Eesti (Statoil Fuel & Retail Eesti AS) jt. Külalisõpetajateks olid nii ettevõtete tippjuhid, koolitusjuhid, kaupluse juhatajad kui ka teised võtmeisikud.

Tutvu algatusega: https://tagasikooli.ee/