T1 keskus sai Kaupmeeste Liidu liikmeks

Tallinnas asuva T1 keskuse omanikfirma Lintgen OÜ sai Kaupmeeste Liidu liikmeks.

„Viimastel aastatel on peaaegu kõik Eesti suuremad kaubanduskeskused meie liikmeskonda jõudnud, mis on Kaupmeeste Liidu muutnud ühistegevuse paigaks ka kaubanduskinnisvara segmendis. Tervitame heal meelel T1 meie ridades ja ootame nende aktiivset kaasalöömist liidu erinevates koostööprojektides,“ ütles Eesti Kaupmeeste Liidu tegevjuht Nele Peil.

„Kaupmeeste Liit on võimekas ja aktiivne esindusorganisatsioon ning T1-l on hea meel kuuluda sinna ühes kümnete teiste Eesti tunnustatud kaubandusettevõtetega. Uuenevas T1-s jääb oluline roll kaubandusele, mis keskendub keskuse kahele esimesele korrusele ja kus paneme palju rõhku kvaliteetsetele outlet’idele. Seda kõike lisaks meelelahutusele, huvitegevustele, spordile ning tervise- ja iluteenustele, mida T1 üha rohkem pakkuma hakkab,“ ütles T1 tegevjuht Tarmo Hõbe.

Eesti Kaupmeeste Liit on Eesti suurim kaubandusettevõtete esindaja, koondades 65 ettevõtet, kes annavad kokku tööd enam kui 26 000 inimesele. Liit asutati 1996. aastal, et esindada ja kaitsta liidu liikmete huve seadusloome protsessis, ettevõtluse arendamisel ja hea kaubandustava põhimõtete juurutamisel. Kaupmeeste Liitu kuuluvad jaeketid omavad täna 80% Eesti toidu- ja esmatarbekaupade turuosast.

T1 keskus

T1 keskus avati 2018. aastal ning 2022. aasta algusest on keskuse omanik ja operaator investeerimisfirma Lintgen OÜ. Rajatava Rail Baltica Linda terminali kõrval asuvas T1 keskuses on 56 000 ruutmeetrit üüripinda ning maa-aluses, väli- ja korrusparklas on kokku 1111 kohta. Hoone ankurrentnikud on Selver, Super Skypark ja Cinamon.